INFOKS UUTELE LIITUJATELE.

Palume uutel trennihuvilistel võtta meiega esmajärjekorras ühendust e-posti teel: elite@online.ee. Vaba koha olemasolu korral vastame teie e-kirjale ning pakume välja võimaliku treeninggrupi ning -ajad.

Kui laps soovib peale esimest treeningut kooli trennidega liituda ja treenerilt on saadud kinnitus tema valmiduse kohta arvata laps treeninggruppi, palume tutvuda kõrvalmenüüs olevate treeningute sisekorraeeskirja, õppemaksude tasumise korra, spordiklubi kinnitamise info, koolituslepingu, õppekava ning klubi põhikirjaga.

Nendega nõustumise korral registreeruda VEMI -süsteemi kasutajaks enne lapse järgmist tunniplaanijärgset treeningut. VEMI-s registreerumise käigus toimub ka meiega lepingu sõlmimine. Alles seejärel on laps arvatud Kooli nimekirja ja saab osaleda treeningutel.

Tähtis! Palume sisestada VEMI-sse toimivad e-posti aadressid. Kui e-posti aadress või muud isikuandmed muutuvad, peab kasutaja muutma andmed ka oma VEMI-i kontol. Klubi kasutajate andmeid muuta ei saa.

Kooliga liitumislepingu sõlmides annab lapse eestkostja loa avaldada lapsest treeningutel, laagrites, võistlustel tehtud fotosid Kooli sotsiaalmeedia uudistes.

Erki teivashüppel
UUDISED:             Värskeimad uudised, fotod jm. nüüd Instagramis!            Meie tunnustused: 2018, 2019 U14 parim klubi, PU14 parim sportlane, U14 aasta treener