INFOKS UUTELE LIITUJATELE.

Palume uutel trennihuvilistel võtta meiega esmajärjekorras ühendust e-posti teel: elite@online.ee. Vaba koha olemasolu korral vastame teie e-kirjale ning pakume välja võimaliku treeninggrupi ning -ajad.

Kui laps soovib peale esimest treeningut kooli trennidega liituda, palume tutvuda kõrvalmenüüs olevate õppemaksude tasumise korra, spordiklubi kinnitamise info, treeningute sisekorraeeskirja, koolituslepingu, õppekava ning klubi põhikirjaga.

Nendega nõustumise korral täita ja tagastada meile vastuvõtu avaldus ning registreeruda VEMI -süsteemi kasutajaks. Mõlemad toimingud palume teha enne lapse järgmist tunniplaanijärgset treeningut.

NB! Leping jõustub ning lapsele on koht treeninggrupis kindlustatud alles peale VEMI-s registreerumist ja lepingutingimustega nõustumist.

Tähtis! Palume sisestada VEMI-sse toimivad e-posti aadressid. Kui e-posti aadress või muud isikuandmed muutuvad, peab kasutaja muutma andmed ka oma VEMI-i kontol. Klubi kasutajate andmeid muuta ei saa.

Kooliga liitumislepingu sõlmides annab lapse eestkostja loa avaldada lapsest treeningutel, laagrites, võistlustel tehtud fotosid kooli kodulehel või FB lehel.

Erki teivashüppel
a © Spordiklubi Elite Sport MTÜ 2017