Erki Noole Kergejõustikukool

Kergejõustiku, nagu enamiku teistegi spordialade aluseks on jooks. Ja selleks, et osata joosta ja jooksu nautida, tuleb keha harida tasakaalustatult. Sellest lähtub kogu meie kooli õppeprogramm. Esmalt suures osas läbi mängu lihaskonda treenivad üldkehalised harjutused ja jooksmine käsikäes, kõik muu lisandub hiljem.

Liikumise tähtsaimaks eelduseks on kontroll oma keha üle. Seetõttu on akrobaatika kui suurepärane kehakooli ja koordinatsiooni arendamise trenn olnud Erki Noole Kergejõustikooli õppekavas kooli esimesest tegevusaastast alates. Lisaks erakordselt hästi keha tugiaparaati arendavale funktsioonile on akrobaatika läbi aastate olnud paljude meie trennilaste lemmikuks.

Sport võib tähendada ka suurt pingutust ja palju tööd,                                   aga tähtis on, et sportimine oleks lapsele tore!

FB timeline
UUDISED: Taavile U23 EM 8.koht              Robinilt EJR, Mait I Balti NMV               jt.ülieduka suve tulemusi