29.mai 2015

Tallinna koolinoorte meistrivõistlustelt 10 medalit!

Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel näitasid omaette klassi treener Art'i noored, kellest 7-le osalenud võistlejale 10 medalit!

I kohad: poiste vanemas vanuseklassis Raul Alar-Haak teivashüppes, poiste nooremas vanuseklassis Harald Kristjan kaugushüppes, Toivo Saabas 110m tõkkejooksus, Robin Nool teivashüppes, tüdrukute nooremas vanuseklassis Triin Alber 4x100m teatejooksus.

II kohad: tüdrukud vanem vanuseklass Grete-Kai Teeäär kaugushüpe, poisid noorem vanuseklass Richard Rootamm 300m jooks, Harald Kristjan 100m jooks.

III kohad: tüdrukud vanem vanuseklass Grete-Kai Teeäär 400m jooks, poisid noorem vanuseklass Toivo Saabas kõrgushüpe.

Tulemused.