Erki Noole Kergejõustikukool

Suvelaagrid ja perepäev 2017

☀️ 3.-4.juuni MINILAAGER Rae Spordikeskuses on 2 -päevane laager 6-9 -aastastele. Majutus, toitlustus Rae Spordikeskuses. Treenerid Mairo, Kaidi, Siim. Laagri tasu 35€ /osaleja, millest esmane registreerimistasu 10€. Minilaagri täpsem tutvustus.

☀️ 4.juuni PEREPÄEVALE Rae Spordikeskuses ootame lapsi 4 -eluaastast, lapsevanemaid, õdesid, vendasid ja kõiki teisi huvilisi. Tasu 10€ /osaleja sisaldab lõunasööki, alla 4-a. õed-vennad tasuta. Perepäeva täpsem tutvustus.

☀️ 11.-18.juuni KURGJÄRVE suvelaager koolilastele sünniaastatega 2005-2008. Majutus, toitlustus Kurgjärve Spordibaasis. Treenerid Mairo, Kaidi, Siim. Laagri tasu 225€ /osaleja, millest esmane registreerimistasu 50€. Kurgjärve laagri täpsem tutvustus.

☀️ 30.juuli-5.august VILJANDI suvelaager noortele sünniaastatega 1998-2004, kokkuleppel treeneriga saavad osaleda 2005 võistlejad. Majutus, toitlustus hostelis Just Rest. Treenerid Erki, Art, Kädy, Mairo. Laagri tasu 225€ /osaleja, millest esmane registreerimistasu 50€. Viljandi laagri täpsem tutvustus.

Kohtade arv kõikides laagrites on piiratud. Registreerime osalejad e-posti aadressil: elite@online.ee saabunud sooviavalduste järjekorras. Esmased registreerimistasud kuuluvad tasumisele peale registreerumist teile saadetud arvete alusel ja ei kuulu lapse laagrisse mitte tuleku korral tagastamisele.