9.juuni 2016

Medaleid, medaleid, medaleid ja rekordeid

Suvine võistlushooaeg on alanud meie kooli noortele tõelise medalite- ja rekorditesajuga. Aga kiidame kõiki võistlustel osalejaid, sest alati pole tähtsaim medal vaid saavutatud tulemus.

Uno Palu mitmevõistluse auhinnavõistlus 30.-31.mai, Kadrioru staadion. Raskel 2-päevasel võistlusel osalesid Joosep, Marko, Ralf, Robert, Johanna, Meelika, Lisandra ja Doris. Joosep võitis 11-12 a. poiste arvestuses. Tulemused.

Harjumaa meistrivõistlused 4.juuni, Kose staadion. Kõik kooli viis osalejat said kaela vähemalt ühe medali. TB 100m Janeli III, TB 300m Loren I, Janeli II, TB 800m Laura I, PB 100m Markus I, PB 300m Markus I, PB kuul Markus III, PA 100m Lukas III koht. Tulemused.

Tallinna noorte meistrivõistlused 6.-7.juuni, Kadrioru staadion. Olime väga edukad: 20 medalit ja veel hulgi kõrgeid kohti ning suurepäraseid isiklikke rekordeid! Poodiumile tõusid: TC kuul Doris I, TC oda Johanna I, PC teivas Joosep I, PC oda Joosep III, TB 600 Laura III, PB 1000m Kristjan III, PA 100m Toivo III, NJ 400m Anette II, MJ 100m Harald II, MJ teivas Robin I, Raul-Alar II, TC 80mtj Meelika II, TC teivas Meelika I, TC ketas Doris I, PC kõrgus Joosep I, PA 200m Toivo III, NJ 100m Triin II, NJ 800m Anette I, MJ 200m Harald II, Robin III koht. Tulemused.

TV10 Olümpiastarti 2016.a. Tallinna finaal 8.juuni, Kadrioru staadion. Poiste nooremas vanusegrupis meile kaksikvõit: Robi I ja Uku II koht. Poiste vanemas vanusegrupis I koht Maidule. Väga tublid olid ka teised meie kooli võistlejad, kes trotsisid külma, tuult ja vihma: Kristjan, Johanna, Meelika, Lisandra, Noora ja Doris. Tulemused.

2016 PALU AVAMINE GRUPPHarju MVTallinna MV9Tallinna MVxTallinna MV8Tallinna MV7Tallinna MV6Tallinna MV5Tallinna MV4Tallinna MV3Tallinna MV2Tallinna MV1Tallinna MVTV10 finaal2TV10 finaal