29.mai 2017

Võistlustulemusi 23.-27.mai

23.mail toimunud TV10 OS Harjumaa 2017.a finaalvõistluse III etapil osalesid meie spordikooli lapsed Joanna, Robert, Marko ja Joosep. Väga tublid olid meie poisid 1000m jooksus: Markole III ja Robertile IV koht.

Tulemused.

24.-25. mai Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel osalenud ENKJK noored võitsid 10 medalit, arvukalt kohti esikuuikus, lisaks sündisid mitmed uued isiklikud tippmargid.

Tulemused.

27.mail toimunud TV10 OS 2017 vabariiklikul IV etapil saavutas Henrik Johan poiste noorema vanusegrupi 1000m jooksus väga tubli isikliku rekordiga III koha. Kindlasti väärivad äramärkimist ja kiitust ka kõik teised meie võistlusel osalenud trennilapsed: Harry, Marko, Robi, Uku.

Henrik JohanHenrik Johan IIIMarkoRobert, Marko