29.juuli 2016

Edukas suvine võistlushooaeg

Suvine võistlushooaeg on pakkunud palju rõõmu ja eneseületusi.

13.juuni Gustav Sule mälestusvõistlustelt Robinile I koht teivashüppes. Tulemused.

15.-16.juuni TV 10 OS finaalis võitlesid tublilt Mait ja Joosep. Tulemused.

18.juunil osalesime täiskasvanute arvestuses Eesti karikavõistlustel. Medalitele jõudsid Taavi ja Robin, südikad etteasted ka Anettelt, Triinult, Raulilt, Haraldilt. Tulemused.

1.-3.juulil peetud Eesti noorsoo, juunioride, A- ja B-klassi meistrivõistused olid meile eriti edukad. Tulemused. Täpsem info meie FB lehelt.

5.juuli Eesti C-klassi meistrivõistlused pakkusid samuti palju rõõmu. Tulemused, täpsemalt FB lehelt.

11.-12.juuli toimusid 27.Rukkilillemängud. Medalid said kaela Laura, Anette ja Joosep, kõige napimalt jäi poodiumile tõusmata Triinul ja Johannal. Tulemused.

16.-17.juulil Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel osalemispääsme teeninud noored: Taavi, Robin, Raul ja Anette väärivad kõik kiitust. Võitsime hõbemedali. Tulemused.

21.juulil osales Robin juunioride maailmameistrivõistlustel Poolas ning saavutas teivashüppe kvalifikatsioonivõistlusel hüpatud isikliku rekordi lähedase tulemusega kokkuvõttes 18.koha. Tulemused.

22.juulil esindas Toivo Eesti koondist A-vanuseklassi Balti maavõistlusel noormeeste 4x400m teatejooksus. Tulemused.

28.juulil peetud U-20 Balti maavõistlusel võitis Robin Eestile I koha teivashüppes. Tulemused.