20.märts 2017

Noorema vanuseklassi laste suurepärased etteasted võistlustel

Kuigi paljude jaoks on talvine võistlushooaeg juba läbi saanud, on meie kooli lapsed endiselt suurepärases hoos.

14.märtsil riputati Harjumaa koolide sisemeistrivõistlustel medalid kaela Mariele 60m ning 300m jooksus, Holgerile ja Robertile kaugushüppes.

Tulemused.

16.märtsil toimunud TV10 Tallinna III etapil täitsid kooli spordilapsed 11 vabariikliku võistluse normatiivi: Doris (kuulitõuge), Meelika, Johanna (kõrgushüpe), Harry, Ralf, Holger (kaugushüpe), Ralf, Karl, Robi, Robert, Uku (teivashüpe). Eelnevalt oli teivashüppes norm täidetud ka Markol ja Harryl.

Kõige toredam on, et meie lapsi on võistlemas tõesti palju (lõpuprotokollis punasena) ja nagu fotodelt näha, pakub võistlemine neile rõõmu. Nii need isiklikud tippmargid sünnivadki!

Tulemused.

Ralf, Harry, LarsPN teivas2Karl Kristjan, Ralf, RobiTaaviPN teivas