1.veebruar 2016

Võistlused 21.-31.jaanuar

21.jaanuari TV10 olümpiastarti Tallinna II etapil oli meie noortest hoos Mait, kes võitis poiste vanema vanusegrupi 60m tõkkejooksu ja teivashüppe. Väärt võistluskogemuse said kõik meie spordikooli osalejad: 11 finaalikohta.

Tulemused.

23.jaanuaril toimusid Võrus Eesti C-klassi talvised MV lastele sünniaastatega 2003-2004. Kõik meie neli osalejat: Doris, Meelika, Johanna ja Joosep saavutasid hinnatavad finaalikohad.

Tulemused.

24.jaanuari Harjumaa talvistel MV-l käis võistlemas Robin. Isikliku rekordi parandus teivashüppes tagas kindla esikoha.

Tulemused.

26.jaanuari TV10 OS Harjumaa II etapil saavutasid meie Joosep, Robert ja Marko poiste nooremas vanusegrupis teivashüppes kolmikvõidu. Joosepile lisaks II koht 60m tõkkejooksus ja IV koht kaugushüppes.

Tulemused. Fotod.

30.jaanuari TV10 OS ülevabariigilisel etapp tõi Maidule väga suured rekordiparandused ning teivashüppes jagatud II ja 60m tõkkejooksus III koha. Joosep võitles südikalt välja VI kohad tõkkejooksus ja kõrgushüppes.

Tulemused.  Fotod.

31.jaanuari Eesti talvistel karikavõistlustel jäi meie osavõtt haigestumiste tõttu kahjuks kordades vähemaks plaanitust. Parimaks soorituseks oli kindlasti Toivo II koht ja vägev isiklik rekord 200m jooksus.