9.detsember 2014

Olime tublid TV10-l

Neljapäeval 27.novembril osalesid meie kooli õpilased edukalt TV10 olümpiastarti Tallinna I etapil. Mitmetele oli see esmakordne TV10-l osalemine, eesmärgiks oli hankida võistluskogemust ja kõik õnnestus hästi. Tihedas ja rohkearvulises konkurentsis saavutati palju isiklikke rekordeid. Eriti edukas oli meile nooremate tüdrukute teivashüpe, kus Johanna Elisabeth Ader võitis väga hea tulemusega 2.30 esikoha, Doris Nurk 6. ja Meelika Toom 7.koha. Treenerid Kädy ja Mairo olid väga rahul kõigi võistlustest osa võtnud kooli lastega.

Võistluse tulemused.

6.detsembril Tartus toimunud TV10 üleriiklikul etapil tõusis Johanna Elisabeth taas autasustamispoodiumile saavutades tüdrukute nooremas vanuseklassis hinnatava II koha tulemusega 2.21.

Üleriigilise etapi tulemused.

photo 1