Nike treeningvarustus

EN KJK FA18 A4

Uute tellimuste esitamise tähtaeg on 17.oktoober 2018

Toodete ja suuruste vaatamiseks klikka kõrvalolevale pildile.

NB! Naiste suurustes (XS-XL) saadaval ainult naiste T-särk! Kõik teised täiskasvanute tooted saadaval üksnes meeste suurustes (S-XXL)!

Toodete näidiseid (laste suurus L ja varasemate sarnaste toodete suurus S) saab vaadata/proovida Tallinna Spordihallis, palun küsida treenerilt.

Edastame tellimused Nike'le mitte tihedamini kui 1 kord kvartalis. Toodete kättetoimetamise aeg peale tellimuse edastamist on ca. 4 nädalat, see sõltub AS Jalajälg laoseisust ja AS FIFAA trükiaegadest. Erinevad tooted võivad saabuda eri aegadel. Tellitud trükitud tooteid ümber ei vahetata.


TELLIMINE.

Palume saata täidetud toodete tellimise tabel või vabas vormis kirjutatud tellimus e-posti aadressile: elite@online.ee Tabeli allalaadimiseks excelis klikka pildile.

Tellijaks märkida trennides osaleva lapse nimi, mitte lapsevanema nimi!

Teie tellimuse vastuvõtmist kinnitab teile saadetav e-posti sõnum. Kui te ei saa kinnitust 3 päeva jooksul, palume meiega ühendust võtta. Vastasel juhul ei garanteeri me toodete tarnimist järgmise tellimusega.


TASUMINE.

Spordiklubi Elite Sport kontole Swedbank IBAN: EE682200221056324302, makse selgitusse märkida tellija nimi.

NB! Treeningvarustuse eest tasutakse õppemaksudest erinevale kontole ilma viitenumbrita.

Palume tasuda tellitu eest alles siis, kui oleme saatnud teile sellekohase teate. Arveid me tellimuste eest ei väljasta!


© Spordiklubi Elite Sport MTÜ veebilehe sisu ei ole lubatud reprodutseerida, töödelda, vahendada, kopeerida ega avaldada tervikuna ega osaliselt ilma Spordiklubi Elite Sport loata.