Nike treeningvarustus

NB! Seoses tootevaliku uuendamisega hetkel uusi tellimusi vastu ei võeta.

Voldiku avamiseks klikka pildile.

Toodete näidiseid (laste S suurus) saab vaadata Tallinna Spordihallis, palun küsida treenerilt.

Edastame tellimused Nike'le mitte tihedamini kui 1 kord kvartalis. Toodete kättetoimetamise aeg sõltub AS Jalajälg laoseisust ja AS FIFAA trükiaegadest. Erinevad tooted võivad saabuda eri aegadel. Tellitud trükitud tooted kuuluvad väljaostmisele ja neid ümber ei vahetata.


Nike tellimustabel Nike tellimused 2016-2017

TELLIMINE.

Palume saata täidetult kõrvalolev tellimise tabel või vabas vormis kirjutatud tellimus e-posti aadressile: elite@online.ee . Tabeli allalaadimiseks klikka pildile.

Kui soovite lasta trükkida T-särgile nime, palume soovitud nimi oma tellimusse kirjutada. Peale tellimuse esitamise tähtaega nime lisada ei saa. Teie tellimuse vastuvõtmist kinnitab teile saadetav e-posti sõnum. Kui te ei saa kinnitust 3 päeva jooksul, palume meiega ühendust võtta. Vastasel juhul ei garanteeri me toodete tarnimist järgmise tellimusega.

TASUMINE.

Spordiklubi Elite Sport kontole Swedbank IBAN: EE682200221056324302, makse selgitusse märkida teie poolt tellimusse kirjutatud tellija nimi.

NB! Treeningvarustuse eest tasutakse õppemaksudest erinevale kontole ilma viitenumbrita.

Palume tasuda tellitu eest alles siis, kui oleme saatnud teile sellekohase teate. Arveid me tellimuste eest ei väljasta. Kui soovite siiski arvet, palume meile sellest eraldi e-posti teel teada anda.

© Spordiklubi Elite Sport MTÜ veebilehe sisu ei ole lubatud reprodutseerida, töödelda, vahendada, kopeerida ega avaldada tervikuna ega osaliselt ilma Spordiklubi Elite Sport loata.